Juče je u Kragujevcu  održano II kolo prvenstva Centralne Srbije. Učestvovalo je 260 plivača iz 19 klubova, a medju njima i 29 plivač našeg kluba i osovjili su ukupno 29 medalja (8 zlatnih, 12 srebrnih i 9 bronzanih)!!!

Medalje za naš klub na ovom takmičenju osvojili su: Canić Uroš, Ćirić Tadija, Mitć Petar, Tošić Ilija, Stojić Uroš, Djordjević Željko, Jocić Veljko, Ristić Jana, Milosavljević Dunja, Djordjević Petra i Stanojević Nina!!!

U stafetnoj trci 4x50m kraul naš klub je osovjio drugo mesto u kategoriji pionira i kadeta, dok su juniori i pionirke zauzeli treće mesto!!!

Nakon osvajanja državne medalje Mitić Petar je sa osvojene dve zlatne medalje i 387 bodova u disciplini 400m kraul sa novim ličnim rekordom koji sada iznosi 5:01.78 proglašen za najboljeg plivača u pionirskoj kategoriji!!!

Nakon završenog II kola prvenstva Centralne Srbije naš klub je u ekipnom plasmanu zauzeo 3. mesto!!!

Čestitamo našim plivačima na ostvarenim rezultatima!!!

Rezultate sa ovog takmičenja možete pogledati OVDE.