Drugog dana otvorenog prvenstva Srbije naši plivači osvojili su 4 medalje (1 zlatnu, 2 srebrne i 1 bronzanu)!!!

Petković Andrija osovjio je prvo mesto u disciplini 100m ledjnim stilom u kategoriji mladjih i starijih juniora (15-18 godina) sa vremenom 58.34 što je ujedno i njegov novi lični rekord!!! Andrija je u apsolutnoj kategoriji zauzeo 3. mesto!!! U disciplini 100m kraul Andrija je zauzeo 2. mesto u kategoriji juniora sa vremenom 52.46!!!

Lazarević Nikola osovjio je srebrnu medalju u disciplini 200m mešovito u kategoriji mladjih i starijih juniora sa vremenom 2:15.24 što je njegov novi lični rekord!!!

Čestitamo našim plivačima na sjajnim rezultatima i želimo im puno sreće u narednim danima takmičenja!!!