Prvog dana otvorenog prvenstva Srbije naši plivači osvojili su 3 medalje (1 zlatnu, 1 srebrnu i 1 bronzanu)!!!

Lazarević Nikola zablistao je u disciplini 200m prsnim stilom i sa vremenom 2:21.30 osvojio ubedljivo prvo mesto u kategoriji mladjih i starijih juniora (15-18 godina)!!! Nikola je ujedno oborio i državni rekord kategoriji plivača 15-16 godina!!! U apsolutnoj kategoriji Nikola je zauzeo 4. mesto, a medalja mu je izmakla za 30 stotinki što je u ovako jakoj konkurenciji ogroman uspeh!!!

Canić Uroš osovojio je drugo mesto u istoj disciplini i istoj kategoriji sa vremenom 2:23.62 što je njegov novi lični rekord u ovoj disciplini!!!

Petković Andrija osvojio je treće mesto u disciplini 50m kraul u kategoriji mladjih i starijih juniora sa vremenom 24.06 što je takodje njegov novi lični rekord!!!

Čestitamo našim plivačima na sjajnim rezultatima i želimo im puno sreće u narednim danima takmičenja!!!

53117721_853794171627998_1085545051259404288_n

Lazarević i Canić, prvo i drugo mesto u disciplini 200m prsnim stilom u kategoriji juniora!!!