Poslednjeg dana medjunarodnog plivačkog mitinga  „Grand-Prix Kup Zrenjanin 2018“ naš klub osvojio je dve medalje!!!

Lazarević Nikola osvojio je prvo mesto u disciplini 200m prsno u kategoriji plivača 15 i 16 godina sa vremenom 2:21.55, dok je u apsolutnoj konkurenciji zauzeo 7. mesto!!!

Canić Uroš je u istoj disciplini i istoj kategoriji osvojio 2. mesto sa vremenom 2:25.69!!!

Petković Andrija je u finalnoj trci u disciplini 100m mešovito zauzeo 4. mesto sa vremenom 57.16, a medalja mu je izmakla za 5 stotinki!!! Andrija je na ovom takmičenju popravio svoje lične rekorde u 7 disciplina!!!

Naš klub je osovjio ukupno 5 medalja (2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzana)!!! Nikola je osovjio 2 zlatne medalje u kategoriji plivača 15 i 16 godina, Uroš je u istoj kategoriji osvojio 2 srebrne medalje, a medalju u apsolutnoj kategoriji osvojio je Andrija zauzevši treće mesto u disciplini 50m kraul!!!

Čestitamo našim plivačima na osvojenim medaljama i ostvarenim novim ličnim rekordima!!!

Konačne rezultate sa ovog takmičenja možete pogledati OVDE.