Drugog dana medjunarodnog plivačkog mitinga  „Grand-Prix Kup Zrenjanin 2018“ naš klub nastavio je da niže sjajne rezultate!!!

Lazarević Nikola osvojio je prvo mesto u disciplini 400m mešovito u kategoriji plivača 15 i 16 godina, dok je u apsolutnoj konkurenciji zauzeo 4. mesto!!! Nikola je deonicu od 400m isplivao za 4:36.18, što je njegov novi lični rekord!!!

Petković Andrija izborio je plasman u finale u disciplini 100m kraul sa vremenom 49.88 što je njegov novi lični rekord, a u polufinalnoj trci zauzeo je 3. mesto!!! Andrija je u disciplini 50m ledjno zauzeo 5. mesto u apsolutnoj kategoriji sa vremenom 25.88!!!

Čestitamo našim plivačima na osvojenim medaljama i ostvarenim novim ličnim rekordima i želimo im puno sreće u  narednim danima takmičenja!!!