Prvog dana otvorenog prvenstva Srbije naši plivači osvojili su 3 medalje (1 zlatnu, 1 srebrnu i 1 bronzanu).

Canić Uroš zablistao je u disciplini 200m prsnim stilom i sa vremenom 2:26.68 ubedljivo postao državni prvak u kategoriji plivača 15-16 godina!!! U apsolutnoj kategoriji Uroš je zauzeo 4. mesto.

Petković Andrija osvojio je 2. mesto u kategoriji starijih juniora (17-18) godina u disciplini 50m kraul sa vremenom 24.74!!! Andrija će sutra nastupiti u svojoj najboljoj disciplini 100m kraul.

Tešić Pavle osvojio je 3. mesto u kategoriji starijih juniora u disciplini 200m prsno sa vremenom 2:33.90!!!

Čestitamo našim plivačima na sjajnim rezultatima i želimo im puno sreće u narednim danima takmičenja!!!

28872836_1601533159930044_4972620029007757312_n

Canić Uroš, državni prvak u kategoriji mladjih juniora u disciplini 200m prsnim stilom!