Drugog dana Zimskog prvenstva Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji naš klub je osvojio 4 medalje (2 zlatne i 2 bronzane)!!!

Petković Andrija je nastavio sa fenomenalnim rezultatima, ovog dana postao je državni prvak u dva navrata.
U disciplini 100m kraul trijumfovao je u vremenu 50.69 što je novi klubski rekord koji je do sada bio u vlasništvu Nikolić Aleksandra i iznosio je 50.99, ovo vreme je ujedno i 6. vreme u Evropi ove sezone za plivače u uzrastu 16 godina!!! Drugu zlatnu medalju Andrija je osvojio u disciplini 100m ledjnim stilom u kojoj je ubedljivo trijumfovao, takodje sa novim ličnim rekordom koji sada iznosi 57.31!!!

Tešić Pavle osvojio je 3. mesto u disciplini 50m prsnim stilom sa vremenom 30.79 u kategoriji plivača 17-18 godina!!!

Denić Višnja osvojila je takodje 3. mesto u disciplini 50m prsnim stilom sa vremenom 37.25 u kategoriji plivačica 16-17 godina!!!

Čestitamo našim plivačima i želimo im puno sreće sutra!!!