Prvog dana Zimskog prvenstva Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji naš klub je osvojio 3 medalje (1 zlatna i 2 bronzane)!!!

Petković Andrija je u disciplini 50m kraul osvojio ubedljivo prvo mesto u kategoriji plivača 15-16 godina sa novim ličnim rekordom koji sada iznosi 23.60!!! U apsolutnoj kategoriji Andrija je zauzeo 6. mesto.

Canić Uroš je osvojio treće mesto u disciplini 200m prsnim stilom u kategoriji plivača 15-16 godina, takodje sa novim ličnim rekordom koji sada iznosi 2:23.78!!!

U istoj disciplini, ali u kategoriji plivača 17-18 godina, Tešić Pavle je osvojio takodje 3. mesto sa vremenom 2:24.86, što je takodje njegov novi lični rekord!!! U apsolutnoj kategoriji Uroš je zauze 6. mesto, dok je Pavle zauzeo 8. mesto,

Čestitamo našim plivačima i želimo im puno sreće u narednim danima takmičenja!!!