Archive for the ‘Liga Centralne Srbije’ Category

Na II kolu prvenstva Centralne Srbije koje je održano danas u Kruševcu, plivači našeg kluba ostvarili su zapažene rezultate i osvojili ukupno 22 medalje (11 zlatnih, 5 srebrnih i 6 bronzanih).

Osvajači medalja na ovom takmičenju za naš klub bili su: Petković Andrija, Čičic Miloš,  Ćirić Tadija, Canić Uroš, Stojić Uroš, Savić Luka, Denic Višnja, Arsić Sanja i Tešić Aleksandra. 

Najvredniji rezultat osvario je Čičic Miloš u disciplini 50m prsno sa vremenom 29.84.

Naš klub u ekipnom plasmanu osvojio je drugo mesto.

Čestitamo našim plivačima na sjajnim rezultatima!!

Rezultate sa ovog takmičenja možete pogledati OVDE

Na I kolu prvenstva Centralne Srbije koje je održano danas u Kragujevcu, plivači našeg kluba ostvarili su zapažene rezultate i osvojili ukupno 21 medalju (9 zlatnih, 9 srebrnih i 3 bronzane).

Osvajači medalja na ovom takmičenju za naš klub bili su: Petković Andrija, Ćirić Tadija, Milošević Vuk, Canić Uroš, Tošić Ilija, Savić Luka, Arsić Sanja i Tešić Aleksandra.

Petković Andrija je još jednom zablistao i osvojio 6 zlatnih medalja. Najvredniji rezultat osvario je u disciplini 50m ledjno.

Čestitamo našim plivačima na sjajnim rezultatima!!

Rezultate sa ovog takmičenja možete pogledati OVDE.

Sutra će se u Kragujevcu održati  I kolo letnjeg prvenstva Centralne Srbije, a učestovaće 288 plivača iz 19 klubova. Naš klub predstavljaće 15 plivača u 41 disciplini.

Želimo im puno sreće i uspeha!!!

Startne liste možete pogledati OVDE.

Na II kolu prvenstva Centralne Srbije koje je održano juče u Paraćinu, plivači našeg kluba ostvarili su zapažene rezultate i osvojili ukupno 40 medalja (19 zlatnih, 12 srebrnih i 9 bronzanih).

Osvajači medalja na ovom takmičenju za naš klub bili su: Petković Andrija, Stojanović Stefan, Milošević Vuk, Čičić Miloš, Tešić Pavle, Tošić Ilija, Reljić Marko, Savić Luka, Cojić Nina, Denić Višnja, Arsić Sanja, Bisenjić Tijana i Tešić Aleksandra.

Čestitamo našim plivačima na sjajinim rezultatima!!

Rezultate sa ovog takmičenja možete pogledati OVDE.

Sutra, 25.02.2017, 17 plivača našeg kluba učestvovaće na II kolu PCS koje se održava u Paraćinu u konkurenciji 267 takmičara iz 22 kluba.

Želimo im puno sreće i uspeha!!!

Startne liste i rezultate uživo možete pogledati OVDE.

.

Nakon dva kola odplivana u Leskovcu i Nišu plivači plivačkog kluba „Sveti Nikola“ osvojili su ubedljivo prvo mesto.

Kadeti, omladinci i seniori našeg kluba ponovili su rezultate iz prošlih godina i ponovo osvojili pehar kao apsolutni pobednici.

Osvojeno je čak 96 medalja,od toga 53 zlatnih, 21 srebrna i 22 bronzane.

Osvajaci medalja u muškoj konkurenciji su:

1.

Ivanović Sava

7 zlatnih

2.

Stanković Strahinja

5 zlatnih

1 srebrna

2 bronzane

3.

Nikolić Aleksandar

3 zlatne

1 srebrna

4.

Kusicki Saša

3 zlatne

1 srebrna

5.

Randjelović Nemanja

3 zlatne

6.

Didić Dimitrije

2 zlatne

1 srebrna

3 bronzane

7.

Stojanović Stefan

2 zlatne

1 srebrna

1 bronzana

8.

Janković Luka

1 zlatna

2 srebrne

9.

Nestorović Darko

1 zlatna

10.

Veličković Jovan

3 srebrne

1 bronzana

11.

Vasiljević Mladen

1 srebrna

12.

Djordjević Marko

1 srebrna

13.

Nikolić Nemanja

1 bronzana

14.

Randjelović Aleksandar

1 bronzana

U ženskoj konkurenciji, medalje su osvojile:

1.

Cojić Nina

6 zlatnih

2 srebrne

2.

Ćirić Jana

4 zlatne

3.

Ilić Sara

4 zlatne

4.

Sotirovski Sofija

3 zlatne

1 srebrna

2 bronzane

5.

Djordjević Ivana

1 zlatna

1 srebrna

2 bronzane

6.

Arsekić Milenija

1 zlatna

1 bronzana

7.

Djordjević Kristina

2 srebrne

2 bronzane

8.

Djordjević Aneta

1 srebrna

2 bronzane

9.

Djoković Anja

1 bronzana

10.

Cvetković Milijana

1 bronzana

Kompletne rezultate možete pogledati ovde:  (Leskovac,  Niš).

U subotu 26.02.2011 godine, u Potočcu kraj Paraćina, održano je prvo kolo Prvenstva Centralne Srbije za Kadete, Omladince i Apsolutno. Na prvenstvu je učestvovalo 19 klubova sa više od 220 plivača.

Plivači Svetog Nikole su po tradiciji bili veoma uspešni, osvojili su 47 medalja od toga 25 zlatnih, 13 srebrnih i 9 bronzanih, i po ovom kriterijumu osvojili ubedljivo prvo mesto, ispred plivačkog kluba „Crnica“ iz Paraćina i plivačkog kluba „Niš 2005“ .

.

Osvajači medalja u muškoj konkurenciji su:

1.

Stojanović Stefan

4 zlatne

2.

Didić Dimitrije

3 zlatne

1 srebrna

3.

Nikolić Aleksandar

1 zlatna

1 srebrna

2 bronzane

4.

Stanković Strahinja

1 zlatna

1 srebrna

1 bronzana

5.

Ivanović Sava

1 zlatna

1 srebrna

6.

Božinović Marko

1 srebrna

7.

Kusicki Saša

1 srebrna

8.

Đoršević Petar

1 bronzana

Kadetska stafeta 4X100 slobodno osvojila je zlatnu medalju a omladinci su bili bronzani

U ženskoj konkurenciji osvajači medalja su:

1.

Ilić Sara

4 zlatne

2.

Cojić Nina

4 zlatne

3.

Đorđević Kristina

2 zlatne

4.

Đorđević Aneta

1 zlatna

1 srebrna

1 bronzana

5.

Sotirovski Sofija

1 zlatna

1 srebrna

1 bronzana

6.

Ćirić Jana

4 srebrne

7.

Đorđević Ivana

1 srebrna

8.

Đoković Anja

1 bronzana

9.

Arsekić Milenija

1 bronzana

Kadetska stafeta 4X100 slobodno osvojila je zlatnu medalju kao i apsolutna stafeta takođe na4X100 slobodno.

Kompletne rezultate možete pogledati ovde.

Na bazenu u Potočcu održano je Prvenstvo Centralne Srbije za mladje pionire i pionire. Na prvenstvu je učešće uzelo 22 kluba sa ukupno 261 takmicarom.

Plivački klub  „Sveti Nikola“ zauzeo je ekipno drugo mesto iza Napredka iz Kruševca a ispred trećeplasiranog plivačkog kluba „Niš 2005“. Mladi plivači našeg kluba osvojili su ukupno 26 medalja i pokazali da će se kontinuitet uspeha kluba nastaviti i u budućnosti

Osvajači medalja za plivački klub „Sveti Nikola“ u muškoj konkurenciji su:

1.

Tešić Pavle

3 zlatne

1 bronzana

2.

Tanić Danilo

1 zlatna

1 srebrna

2 bronzane

3.

Jovanović Aleksandar

1 srebrna

2 bronzane

4.

Icić Aleksandar

1 srebrna

1 bronzana

5.

Milenković Aleksa

1 srebrna

1 bronzana

6.

Vučićević Dušan

1 srebrna

7.

Djordjević Djordje

2 bronzane

8.

Jurić Jovan

1 bronzana

štafeta mladji pioniri – 2 srebrne

štafeta pioniri – 2 bronzane

U ženskoj konkurenciji imali smo samo jednu takmičarku Denić Višnju koja je osvojila 2 zlatne i 1 srebrnu medalju

Kompletne rezultate sa mitinga možete pogledati ovde.

.

U subotu 03.07.2010. Kruševac je bio domaćin letnjem prvenstvu centralne Srbije za mlađe pionire i pionire.  Ove godine  u konkurenciji je bilo 16 klubova.

P.K. SVETI NIKOLA NIŠ je odbranio titulu prvaka, osvojenu na zimskom prvenstvu, sada sa još ubedljivijom razlikom u odnosu na konkurente.

Statistika Medalja prvoplasirana tri kluba :

1. Sveti Nikola Niš 15 zlatnih 13 srebrnih 12 bronzanih ukupno: 40
2. Rasina Kruševac 8 zlatnih 5 srebrnih 3 bronzane ukupno: 16
3. Crnica Paraćin 6 zlatnih 6 srebrnih 2 bronzane ukupno: 14

Zvaničan plasman na osnovu FINA bodova:

1. Sveti Nikola Niš 18.733
2. Napredak Kruševac 12.213
3. Niš 2005 11.176

Osvajači medalja za plivački klub „Sveti Nikola“ u muškoj konkurenciji su:

1.

Nikolić Aleksandar

4 zlatne

   

2.

Jurić Jovan  

3 srebrne

1 bronzana

3.

Kusicki Saša  

2 srebrne

 

4.

Tanić Danilo  

2 srebrne

 

5.

Denić Damjan  

1 srebrna

 

6.

Milovanović Marko  

1 srebrna

 

7.

Icić Aleksandar    

2 bronzane

8.

Milenković Aleksa    

1 bronzana

9.

Vučićević Dušan    

1 bronzana

štafeta SNN1 4×50 slobodno (Kusicki, Vučićević, Tanić, Nikolić), prvo mesto i zlatna medalja

štafeta SNN2 4×50 slobodno (Milovanović, Denić, Đorđević, Mitrović), treće mesto i bronzana

štafeta SNN1 4×50 mešovito (Tanić, Mitrović, Kusicki, Nikolić), prvo mesto i zlatna medalja

štafeta SNN2 4×50 mešovito(Đorđević, Vučićević, Milovanović, Denić), treće mesto i bronza

štafeta 4×50 slobodno MP (Icić, Josić, Stojanović, Jurić) drugo mesto i srebrna medalja

štafeta 4×50 slobodno MP (Icić, Josić, Jurić, Stojanović) drugo mesto i srebrna medalja

U ženskoj konkurenciji medalje su osvojile:

1.

Cojić Nina

4 zlatne

   

2.

Sotirovski Sofija

2 zlatne

 

2 bronzane

3.

Đoković Anja

1 zlatna

1 srebrna

 

4.

Đorđević Ivana  

2 srebrne

1 bronzana

5.

Dimitrijević Milica    

1 bronzana

štafeta 4×50 slobodno (Đorđević, Sotirovski, Đoković, Cojić) prvo mesto i zlatna medalja

štafeta 4×50 mešovito (Đoković, Sotirovski, Cojić, Đorđević) prvo mesto i zlatna medalja

Kompletan zapisnik sa svim rezultatima možete pogledati ovde

Broj posetilaca sajta

Posete sajta

Posete sajta|Hits |Unique

  • U poslednjih 24 sata: 0
  • U poslednjih 7 dana: 0
  • U poslednjih 30 dana: 0
  • Sada online: 0
Pretraga